Krasa.cz Prozdravi.cz  NakupniCentrum.cz
České květiny - online České květiny - online České květiny - online

Chci být krásná - nabídky některých kosmetických procedur

 

 

VŮNĚ ČOKOLÁDY

Hydratační ošetření s multifunkčním charakterem je určeno pro klienty všech věkových kategorií.  Hlavními složkami použitých přípravků je: výtažek z kakaa a kyselina mléčná.

Účinky:

-       zlepšuje se stupeň hydratace

-       přirozeným způsobem se pokožka osvobodí od odumřelých buněk, a tak se odkryjí buňky

       mladší a hydratované

-       stabilizuje se kožní regulace, omezuje se vysychání rohové vrstvy

 

Cena : 700,- Kč

 

 

 

Masáž olejem  ve formě svíčky

Aby pleť zářila jako diamant, potřebuje rovnováhu mezi hydratací a mazotokem. Pak získá pevnost a jasný vzhled. Díky skutečným lahůdkám, aktivním látkám / rostlinný tuk, muškátová růže, aloe vera a bavlna/  – je po aplikaci oleje ve formě svíčky pokožka zvláčněná, jemná, hydratovaná, provoněná. Olej díky příjemné parfemaci má pozitivní účinek i na naši mysl. Po masáži budete mít pocit vyrovnání energií a fyzické i duševní pohody.

 

Cena: 150,- Kč

 

 

Omládněte s GOJI                                                                                        Kosmetické ošetření je určeno pro ženy i muže, pro všechny typy pleti a pro všechna roční období. Účinky jsou antioxidační, výrazně hydratační, pleti je dodána dlouhotrvající výživa. Ošetřením předcházíte stárnutí a posilujete přirozenou ochranu pleti. Má velmi regenerující a zvláčňující účinky na pokožku, vypíná kůži a odstraňuje tak vrásky.

Cena: 950,- Kč

 

Drobné plody rostliny Goji – Kustovnice (Lycium Barbarum) byly po staletí střeženy himálajskými národy. Tyto červené plody rostou v klidných údolích, kde jsou přirozeně chráněné majestátnými vrcholky himálajských hor. Půda bohatá na živiny a čerstvý horský vzduch zaručují rostlině Goji nejlepší podmínky pro její růst.

Goji je bohatá na přírodně se vyskytující minerály (zinek, vápník, germanium, selen, fosfor, měď a železo) a mnoho aminokyselin (isoleucin a methionin).V současnosti jsou konzumovány lidmi na celém světě. Tento „super plod“ je charakteristický tím, že je používán po tisíce let v tradiční tibetské a čínské medicíně, protože má jedinečné, zdraví prospěšné vlastnosti. Z nutričního hlediska jsou Goji dost možná tím nejhodnotnějším ovocem na planetě! Obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních (např. tryptofan či isoleucin), až 21 stopových prvků (jmenujme například zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen a fosfor), jsou jedním z nejbohatších zdrojů karotenoidů ze všech známých plodů na Zemi (což naznačuje už jejich jasně červená barva). Co se týče beta-karotenu, jsou Goji vydatnější než mrkev. Dále obsahují vitamíny C, B1, B2, B6 a E.

Goji se konzumují samotné jako mimořádně zdravá svačinka, nebo se přidávají do cereálních směsí a jogurtu. Skvělé je také přidávat goji do ovocných koktejlů,  jejichž základem může být třeba super výživné konopné mléko. Čínskou specialitou je příprava čaje z Goji, podobně jako to my děláme s šípky. Goji lze přitom sníst i po vyluhování. Odborníci tvrdí, že pro dosažení blahodárných účinků stačí konzumovat asi 30 gramů denně (malá hrst).

Tento jedinečný pokrm je také známý jako bobule štěstí a dlouhého života.

 

 

Enzymatický peeling                                                                                                Odstraňuje nečistoty a postupně obnovuje uvolňující se buňky rohové vrstvy. Usnadňuje správné okysličení pleti  a výrazně zeslabuje rohovou vrstvu. Nepoškozuje pokožku, protože se jedná o postupný, selektivní peeling. Reguluje buněčnou dynamiku, má vysokou čistící schopnost , stimuluje růst nových buněk.

Cena: 100,- Kč

 

 

Program BIO                                                                                                              Je vhodný pro unavenou, stresovanou, citlivou a podrážděnou pleť. Ošetření vyrovnává hydrataci, vrací pokožce pružnost a jemnost, zlepšuje se prokysličení tkání a celková odolnost pokožky.

Cena: 600,- Kč

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je metoda vyhlazování obličeje. Tato masáž je oblíbená z důvodu okamžitě viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu. Tato liftingová masáž uvolňuje veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání. Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku.
Lifting obličeje nejen krásně vypíná pokožku, ale navozuje i pocity pohody a harmonie, což se projeví větším sebevědomím a celkovou spokojeností.

Účinky manuálního liftingu obličeje:

 • Vyhlazení drobných vrásek
 • Redukce hlubokých vrásek
 • Vyhlazení mimických vrásek
 • Odstranění a zmírnění kruhů pod očima
 • Rozjasnění pleti
 • Zmírnění svalové únavy
 • Zvýšení pružnosti pokožky

Kontraindikace:

 • Kožní nemoci
 • Zánětlivé onemocnění
 • Nachlazení
 • Akutní stavy
 • Těhotenství

Cena: 500,- Kč, délka ošetření 70 minut 

 

Iontový lifting – řešení pro vrásčitou a ochablou pleť
Iontový lifting - speciální protivrásková kůra celého obličeje a krku.
Máte problém s přibývajícími vráskami, povadlou a zašedlou pletí a projevují se na vás příznaky stárnutí? Chcete s tím něco účinně provést, ale nechcete pod skalpel? Zkuste iontový lifting.
 
Jde o ošetření, které se zaměřuje na redukci vrásek, mimické svaly a obnovení správného chodu lymfy. A to vše bez použití skalpelu. Výsledky jsou ihned viditelné a hlavně struktura Vaší kůže nebude nijak narušena. Váš obličej, krk i dekolt tak mohou bez zbytečných obav podstoupit tento zákrok přesto, že se jedná o velmi citlivé partie.
 Výhody:
·                                 jemnější a vypnutá pleť
·                                 vyhlazení vrásek
·                                 omlazení
·                                 nejedná se o chirurgický zákrok
 
Před zákrokem:
Není potřeba dodržovat žádné speciální pokyny.
 
Cena: 700,- Kč, délka ošetření 90 minut
 
 


Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy

B1.gif
Šlágr5.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one