Krasa.cz Prozdravi.cz  NakupniCentrum.cz
České květiny - online České květiny - online České květiny - online

Luxusní kosmetika na odkazu Heuréka

Kliknete-li na odkaz Heuréka, můžete získat nejen plno informací o kosmetických značkách, ale vhodné přípravky si zároveň objednat, např.:

- Darphin - luxusní francouzská kosmetika pro náročné

- Gernétic - vysoce kvalitní kosmetika pro náročné zákazníky    

- Nobilis Tilia - česká přírodní kosmetika pro dospělé i miminka

- Payot - je první lékařská značka, která patří k tomu nejlepšímu, co francouzský průmysl nabízí již od roku 1927. Kosmetika Payot se snaží dosáhnout rovnováhy těla a duše v duchu své zakladatelky Dr. Nadia Payot.

- Molinard - francouzské toaletní vůně a parfémy

- Pure Fiji - přírodní kosmetika značky Pure Fiji je velice kvalitním kosmetickým produktem souostroví Fiji. Pure Fiji je vyrobena ručně původními obyvateli. Krásná pokožka tamních žen není náhodou, receptura přírodní kosmetiky, jejíž základem je panenský kokosový olej, výtažky z tropických květin a ovoce je po více než dva tisíce let předávána z generace na generaci.

- Karin Herzog - je značka, která odhalila tajný recept na ženskou krásu. Pravidelné používání kosmetiky Karin Herzog bude mluvit za Vás. Nechte se spoutat kyslíkovou terapií a objevte krásu a svůdnost zdravé pleti, stejně jako plno žen zvučných a známých jmen.

- LiteRam - vlasová kosmetika, určená pro poškozené nebo jemné vlasy

- Laveré - přírodní kosmetika pro ženy po třicítce

- Florascent - přírodní parfémy s ručně plněnými flakony

- Natessance - přírodní francouzská BIO kosmetika

- Lambre -  představuje tradičně drahé výrobky dostupné pro širokou veřejnost

- Ahava - kosmetika z Mrtvého moře Vaši pokožku omlazuje, vrací ji pružnost, krásu, mladost a její přirozené funkce.

- France Laure - poskytuje prevenci, řeší problémy, udržuje dosažené výsledky na základě vzhledu a stáří Vaši pleti. Vysoce kvalitní produkty jsou založeny na organických, botanických a mořských extraktech. Jsou obohaceny o vyváženou kombinaci vitamínů, minerálů a bio-elementů. Poskytují viditelné a trvalé výsledky.

- Volluma -  je patentovaným produktem, který řeší problém s řídkými vlasy pomocí keratinových vláken ve spreji a od svého vzniku prošla mnohými vylepšeními. Volluma je unikátní tím, že je odolná vůči vodě, větru a potu. Velmi důležitá výhoda je přirozenější a bohatší efekt zahustení vlasů v porovnaní s jinými výrobky

- Lumene- finská kosmetika

- Skeyndor - nadčasová kosmetika pro každého

- Vichy - založení této kosmetické značky je datováno od roku 1913

- Yves Rocher - francouzská rostlinná kosmetika, která nabízí výrobky z péče o obličej, o tělo, dámské i pánské parfémy, líčení a zeštíhlovací přípravky

- Piz Buin - opalovací přípravky. Značka PIZ BUIN pochází ze švýcarských Alp. Inspirací k jejímu vzniku byla neblahá zkušenost mladého studenta chemie Franze Greitera, kterého během výstupu na horu PIZ BUIN ošklivě spálilo slunce (1938). Proto se začal ve své malé laboratoři v domě rodičů zabývat experimenty s přípravky na ochranu pokožky před nepříznivými vlivy slunečního záření. Výsledek jeho snah dostal jméno PIZ BUIN. Komu je určen? PIZ BUIN je vhodný pro všechny příznivce "outdoorových" aktivit (turistiky, lyžování), ale i milovníky odpočinku na plážích, u bazénů a je účinný i jako prevence při každodenním pohybu po ulicích měst. PIZ BUIN je zárukou nezbytné ochrany, kterou potřebujete při pobytu na slunci, a zároveň prostředkem k získání krásného a zdravého vzhledu.

- Dr. Kitzinger - německá dermokosmetika

- Yves Saint Laurent - Yves Saint Laurent se narodil v Alžírsku a v sedmnácti letech se přestěhoval do Paříže, aby se stal módním návrhářem. Nějakou dobu pracoval u Diora, kde sbíral zkušenosti a inspiraci. V roce 1957 představil svou první kolekci, která měla nevídaný úspěch. V roce 1985 dostal titul rytíře od prezidenta Francoise Mitteranda za svůj talent a umění. Dnes jeho impérium vyrábí kromě módních doplňků i celou řadu dnes již proslulých parfémů. V roce 1964 vytvořil dámský parfém "Y", který byl prvním z úspěšné série parfémů značky YSL. Její součástí byly i bestsellery jako pánský YSL, Rive Gauche, Eau Libre, Opium, Kouros. Módní značku YSL reprezentují nejen parfémy, ale také kosmetika.

- Belle Face - představuje jedinečné kosmetické přípravky na bázi nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pro nadstandardní péči o pleť.Kyselina hyaluronová (HA) je součástí všech živých organismů a její hlavní funkcí je vázat vodu. Pleti dodává objem, plnost a pružnost, svěžest a mladistvý vzhled a účinně vyhlazuje vrásky. Běžně jsou účinné přípravky proti vráskám, ať již s kyselinou hyaluronovou nebo s botulotoxinem aplikovány injekčně u lékaře.Kosmetika BELLE FACE® obsahuje nízkomolekulární HA, která samovolně proniká pokožkou a dobře se vstřebává. Přitom účinek nízkomolekulární HA je stejný jako u injekčně aplikované vysokomolekulární HA, projeví se ihned a působí dlouhodobě.Nízkomolekulární HA používaná v přípravcích BELLE FACE® je neživočišného původu. Vyrábí se nejmodernějším biotechnologickým způsobem a dále je zpracována za pomoci unikátní NANOTECHNOLOGIE.

 

Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy

B1.gif
Šlágr5.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one