Krasa.cz Prozdravi.cz  NakupniCentrum.cz
České květiny - online České květiny - online České květiny - online
Moje spolupráce s Klinikou plastické chirurgie a laserovým léčebným centrem LLC Ostrava
 
Vážené zákaznice,
 
jak jistě víte z mých webových stránek, spolupracuji  s LLC v Ostravě, Velká ulice 17. Kliniku plastické chirurgie  a laserového léčebného centra najdete mezi Černou loukou a Muzeem na Masarykově náměstí. Moje zákaznice služeb, které klinika poskytuje,  využívá i opakovaně.
 
Žen, které si chtějí udržet zdraví a krásu, přibývá. Vědí, že by potřebovaly na sobě něco vylepšit. Ale kam se obrátit o odbornou radu a pomoc, když znalosti kosmetičky nestačí? Jak si vybrat to nejlepší zdravotnické zařízení?
 
Pro vás, které se chcete dovědět více o novinkách v plastické chirurgii a získat plno nových informací ohledně svého vzhledu, jsem domluvila bezplatnou exkurzi s výkladem  na klinice LLC v Ostravě. Nevím, co konkrétně tu kterou z vás trápí, ale aspoň namátkově vybírám témata, která mohou být pro vás a vaše blízké zajímavá: akné, jizvy, nadměrné pocení, oheň, pigmentace, žilky a chloupky v obličeji, bradavice, převislá oční víčka, vrásky, úprava ženských genitálií.
 
Na klinice toho lékaři umějí  mnohem více, stačí se podívat na www.llc.cz
A jaký je můj tip? Okamžitá úleva od bolesti se zarůstajícími nehty. Na tento chirurgický zákrok přispívají i zdravotní pojišťovny kromě VZP.
 
Termín exkurzí bude stanoven dodatečně.

 
Přesný termín uvedu na těchto webových stránkách.
 
Evidence přihlášek – písemně, telefonicky, osobně
písemně: fiserováF-M@post.cz
telefonicky: mobil: 603 770 115
pevná linka:  558 62 33 84
osobně: Kosmetika, Sadová 606, Frýdek - Místek
 
BONUS  PRO  ZÁJEMCE: v den exkurze získáte 20% slevu na aplikaci injekčních výplňových materiálů /botulotoxin nebo kyselina
hyaluronová/.
 
SLEVOVÝ KUPON:
Investujte do svého zdraví a vzhledu, zvýší se Vaše duševní rovnováha a sebevědomí. A ještě ušetříte, pokud si oboustranně vytisknete přiložený slevový kupon v hodnotě 300,- Kč. Ten pak při platbě předložíte na recepci – a ušetřených 300,- Kč můžete  utratit jinak.
Chcete-li získat informaci o chystané bezplatné akci, přečtěte si sdělení v levé části této stránky, v rubrice LLC Ostrava.
 
Bližší informace získáte na:
www.llc.cz
fiserovaF-M@post.cz
mobil: 603 770 115
telefon: 558 62 33 84
Kupón LLC.JPG
Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy

B1.gif
Šlágr5.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one