České květiny - online České květiny - online České květiny - online

Kartářka radí

Týdenní horoskop
 

 
30. 3. 2020 - 5. 4. 2020
Jaký bude týden od 30. 3. 2020  -  do 5. 4. 2020
Připravila kartářka Jana Fišerová, Frýdek – Místek, tel. 603 770 115.
Ptejte se osobně, e-mailem, telefonem.
Více čtení o kartách, seznámení, kosmetice, cestování a aktuálních nabídkách dovolené, zájezdů, letenek najdete na:

https://kosmetika-frydecko.mistecko.cz/nabidka/vyklad-karet-cenik
https://www.dobrekartarky.cz/products/jana-fiserova/
https://ca-frydecko.mistecko.cz 
https://ca-frydecko.mistecko.cz/rubriky/aktualni-nabidky

 

V úvodu se obracím s prosbou na duchovně založené osoby, které se zajímají o vše, co se děje mezi nebem a zemí. Umíte pracovat s mluvící deskou OUIJA, aniž byste na sebe nebo na okolí nabalili negativní energii? Jestli ano, zeptejte se prosím svého duchovního rádce, jak se co nejlépe vyrovnat s korovinovou pandemií a kdy můžeme očekávat její konec. Pokud se něco zajímavého dovíte, sdělte prosím své informace i nám ostatním. Děkuji.
 
Berani:
díky Černé Luně vám v těchto dnech docházejí síly. Cítíte se unaveně, chodíte od ničeho k ničemu, práce vám nejde od ruky. Nic vás nebaví, u každé činnosti vydržíte jen chvilku. Máte-li dojem, že všemu, nač sáhnete, chybí esprit, začněte hlasitě křičet. Křičte svá přání do vesmíru, duchovní pomocníci si k vám najdou cestu.
 
Býci:
stále jste pro své okolí i pro své partnery nesmírně přitažliví. Díky tomu se stále usmíváte, jste v pohodě, nic vás nevyvede z míry. Nenechávejte se odradit věkovým rozdílem při seznámení s někým, kdo vás zaujme. Důležité je, že se spolu umíte smát. Zkontrolujte si auto, opravy neodkládejte. Na cestách neriskujte.
 
Blíženci:
budete hodně číst, hlavně úřední věci a zákony. Ovládejte své reakce, jestli vás některý člen rodiny vyruší od pracovních povinností. Mohli byste se zbytečně pohádat a pak trávit pár dní v dusné rodinné atmosféře. Uberte na konzumaci piva a alkoholických nápojů. Pozor na žárlivé výstupy a výčitky starých křivd.
 
Raci:
vědomostmi i šarmem si omotáte lidi kolem prstu. Věci řešíte klidně, rozvážně a spravedlivě. Tento týden věnujte úklidu a likvidaci nepotřebných a zastaralých předmětů. Zbavte se nostalgie, stejně jste už zapomněli, co v těch přeplněných zásuvkách máte. Bude se vám svobodněji dýchat.
 
Lvi:
přepadnou vás chvilky smutku a často budete vzpomínat na své bývalé lásky nebo lidi, s nimiž vám bylo dobře. Možná budete i plakat, ale slzičkám se nebraňte, mají očistný charakter. Vyskytne-li se nějaký problém, postavíte se k němu čelem, na žádný kompromis nepřistoupíte. Vyhněte se jedovatým poznámkám.
 
Panny:
vaše intuice pracuje naplno. Dokážete-li se ponořit do sebe a v klidu meditovat, budou k vám přicházet z nitra zajímavé informace. Do myšlenek vkládejte světlé představy. Dívejte se na věci z jiného úhlu. Nezapomínejte na pročištění střevního traktu. Vsaďte na vlákninu, syrovou zeleninu, hořký grapefruit, čaj z kmínu, fenyklu, anýzu.
 
Váhy:
pro vás, kteří pracujete s počítačem a chcete si splnit nějaké přání, mám následující kouzlo. Na lístek si stručně zformulujte text toho, co si přejete. Lístek přilepte na okraj monitoru a počítač zapněte. Až počítač naběhne, lístek odstraňte. Rituál opakujte měsíc a těšte se na výsledek. Dbejte na svůj zevnějšek, přemýšlejte o nákupu nového spodního prádla.
 
Štíři:
máte starosti s láskou, hlavně tou, která není legální, kterou tajíte. Dávejte si pozor na prozrazení. Museli byste přijmout zodpovědnost za své jednání a pak by vám nastaly opravdu krušné časy. Odneslo by to hlavně vaše zdraví. Žaludek, střeva, narušená psychika. Raději přemýšlejte, co za pár dní zasadíte na zahradě.
 
Střelci:
máte velké plány, ale chybí vám vůle a píle tyto plány zrealizovat. Volný čas věnujte dětem, rodině, vyhněte se hádkám. Jste-li milovníky mobilů, nabijte je pozitivní energií, abyste přijímali pouze radostné informace. Jak na to. Na kus papíru si nakreslete pentagram a na něj přes noc položte mobil. Kolem mobilu nasypejte sůl, nejlépe mořskou, kvůli odvádění všeho negativního.
 
Kozorozi:
myslete více na sebe, nezabývejte se problémy ostatních. Je na nich, aby si vše vyřešili. Nikomu nepůjčujte peníze, auto, žádnou osobní věc. Máte rádi pořádek a dodržování pravidelných návyků, ale nic se nemá přehánět.  Vaše kritické připomínky by mohly narušit klid v rodině. Více chvalte, s kritikou zacházejte opatrně.
 
Vodnáři:
velice vám chybí společnost, rodinná a přátelská setkání. Jste neradi sami a i když se chováte zdrženlivě, musíte se hodně ovládat, abyste nevybuchli. Vaše okolí ve vás vidí sebevědomého a obětavého člověka. Máte-li vážný vztah, vyhněte se flirtování, mohlo by přerůst v něco, s čím jste nepočítali a co by vám obrátilo život naruby.
 
Ryby:
v oblasti podnikání se vám daří a dařit se vám bude i nadále. Vaší předností je trpělivost, za svým cílem jdete sice pomalu, ale s plným nasazením. Nic nenecháváte náhodě a neopakujete dvakrát stejné chyby. Rodina je na vaší straně. Jste skromní, neradi na sebe upozorňujete, ale pro příští dny bych vám doporučovala, abyste se více zviditelnili, dali veřejnosti o sobě vědět.
 
Více čtení o kartách, seznámení, kosmetice, cestování, nabídce letenek najdete na:

https://kosmetika-frydecko.mistecko.cz/nabidka/vyklad-karet-cenik
https://www.dobrekartarky.cz/products/jana-fiserova/
https://ca-frydecko.mistecko.cz 
https://ca-frydecko.mistecko.cz/rubriky/aktualni-nabidky

 

 23. 3. 2020 – 29. 3. 2020
Jaký bude týden od 23. 3. 2020  -  do 29. 3. 2020
Připravila kartářka Jana Fišerová, Frýdek – Místek, tel. 603 770 115.
Ptejte se osobně, e-mailem, telefonem.
Více čtení o kartách, seznámení, kosmetice, cestování a aktuálních nabídkách dovolené, zájezdů, letenek najdete na:

https://kosmetika-frydecko.mistecko.cz/nabidka/vyklad-karet-cenik
https://www.dobrekartarky.cz/products/jana-fiserova/
https://ca-frydecko.mistecko.cz 
https://ca-frydecko.mistecko.cz/rubriky/aktualni-nabidky

 

Období, kdy se v konjunkci v Kozorohu nacházejí planety -  retrográdní Jupiter, Pluto, Mars a Saturn -  pomalu končí.  22. 3. se Saturn na tři měsíce přesouvá do znamení Vodnáře. Osobní zájmy budou potlačeny, začneme se chovat zodpovědně. 30. března se za ním posune i Mars.
23. března se nacházejí v konjunkci Mars a Pluto, pozor si dávejte na vyhrocení vztahů s kolegy v práci i na narušení vztahů s přáteli. Dne 31. března se ve Vodnáři ocitnou v konjunkci planety Mars a Saturn. Hrozí výbušné emoce, hysterie, komunikace bude váznout.
Saturn s Plutem patří k pomalým planetám, k jejich konjunkci dochází jednou za 33 – 38 let. A vždy bývá spojeno s velkými společenskými změnami. Obě planety mají velkou moc a mění ustálené společenské pořádky.
K poslední konjunkci Pluta a Saturna ve znamení Kozoroha došlo naposledy v roce 1517. Tento rok je spojen se jménem německého kněze a filozofa  Martina Luthera. Usiloval o reformu církve, sympatizoval s Husem, celý život pracoval na redakčních úpravách Bible.
 
Přechodem Saturna do znamení Vodnáře si na nové životní podmínky začínáme všichni zvykat. Víme, jak důležitá je disciplína, pořádek, ale i dobrá nálada. Proto doma s dětmi hodně zpívejte. České písničky. Kdy jste v rozhlase slyšeli v posledních letech českou lidovou písničku?  Já už hodně douho ne.
 
Berani:
24. března proběhne novoluní v Beranu. Máte plno dobrých nápadů, ale prosazujte je tvrději. Jděte si svou vlastní cestou a nenechejte se nikým a ničím odradit. Máte otevřeny dveře k oblíbenosti. Nejste sami, i když se tak někdy cítíte. Lidé si vás váží. Připravte se na životní změny – k lepšímu.
 
Býci:
Venuše se stále pohybuje ve vašem znamení. Volný čas využijte ke zkrášlení svého zevnějšku, odpočinku, celkové relaxaci. Vaše dobrá nálada bude pozitivně působit i na okolí. A protože je doma pohoda, daří se vám i v práci. V současné době nic neřešte a plujte s proudem.
 
Blíženci:
na okolí působíte poněkud roztěkaně. Nesoustředíte se, nervozita je na denním pořádku. Chcete stihnout plno věcí najednou a večer zjistíte, že jste se nepohnuli z místa. Udělejte si plán práce – v bodech. Už to je krok k úspěšnému začátku. Něco splníte, něco se vyřeší samo. A vy budete v klidu.
 
Raci:
i na nepříjemné věci dokážete nalézt plno kladů, jste proto pro své blízké velkou oporou. Chápete totiž v nynější obtížné době jejich emoce, pocity, strach. Učíte se poslouchat svůj vnitřní hlas. Informace analyzujete, dokážete si z nich vybrat to podstatné. Nezatěžujete se zbytečnostmi.
 
Lvi:
některé vaše plány musí jít stranou. Je třeba se přizpůsobit novému uspořádání. Jste poněkud konzervativní, lpíte na zaběhnutých pravidlech. Nebudou vám po chuti ani noví lidé, které budete při plnění svých povinností potkávat. Kupte si tygří oko, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.
 
Panny:
nezapomeňte zaplatit složenky. Budete dělat pořádek ve spíži a zjistíte, co všechno se dá při vaření zužitkovat. Vsaďte na česnek. Dodá vám odvahu, jeho vůně zahání ďábla a temné síly, které by vám třeba chtěly ublížit. Česnek též obnovuje mužskou sílu, pomáhá při bolestech zubů a žaludku.
 
Váhy:
týden se bude odvíjet formou drobných změn. Možná nová pracovní smlouva s jinak nastavenými pravidly – vše si před podpisem pořádně přečtěte. V domácnosti si členové rodiny rozdělí úkoly, které bude muset každý z nich plnit. Někomu se uleví, jiným povinnosti přibudou.
 
Štíři:
pozor si dávejte na psychiku a psychické problémy. Hrozbu vidíte i tam, kde se nic neděje. Nic vás nebaví, stále vám něco a někdo vadí. Převládá pesimistická nálada. Nejraději byste si na půl roku lehli do postele a vzbudili se v jiném ročním období. A určitě si nepůjčujte peníze a nezadlužujte se.
 
Střelci:
nesmírně vám chybí komunikace s přáteli, posezení s nimi, družná nálada. Někteří z vás začínají být hodně citově závislí na druhém partneru. A to do takové míry, že to váš protějšek začíná dráždit. Občas se vám vyhne, rozhovor brzy ukončí, nemá na vás čas. Naučte se být občas rádi sami. A je po problému.
 
Kozorozi:
myslíte hlavně na své zdraví, největším problémem jsou nyní vaše zuby. Pokud máte dojem, že zmírnit či odstranit bolest zubú zvládnete sami, zkuste následující kouzlo. Vezměte si hrst bobkového listu, nasypejte si koření do plátěného sáčku a ten si dejte večer pod polštář. Můžete si též uvařit odvar z bobkového listu a kloktat.
 
Vodnáři:
víte, že něco chcete, ale nevíte, co. Tak si svoje představy nakreslete. Nebo napište v jedné krátké větě. A tu opisujte jako školní trest, větu si napište 10x, 20x, jak je libo. Možná se někomu z vás rozjasní při kreslení mandal. Každopádně se zabavíte a utřídíte si myšlenky. Pozor si dávejte na rychlou jízdu.
 
Ryby:
slova duchovno a ezoterika vám donedávna nic neříkala. Ani nevíte, co bylo tím prvním impulzem, že se začínáte zajímat o to, co je mezi nebem a zemí. Váš život se mění, to pozorujete sami. Daří se vám, máte v sobě více pokory a lásky. Jen tak dál, pracujte na sobě a věřte si.
 
Více čtení o kartách, seznámení, kosmetice, cestování, nabídce letenek najdete na:

https://kosmetika-frydecko.mistecko.cz/nabidka/vyklad-karet-cenik
https://www.dobrekartarky.cz/products/jana-fiserova/
https://ca-frydecko.mistecko.cz 
https://ca-frydecko.mistecko.cz/rubriky/aktualni-nabidky

 

 

 RADY KARTÁŘKY NA KAŽDÝ TÝDEN NAJDETE TÉŽ NA MÉM FACEBOOKU: 


https://www.facebook.com/jana.fiserova.777363

rnc-logo-color.jpg
Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy
120x240-dovolena-a2.jpg

Tipy na dovolenou

zde

nebo

zde

B1.gif
Logo.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one