Krasa.cz Prozdravi.cz  NakupniCentrum.cz
České květiny - online České květiny - online České květiny - online

Mystický Kipper

ZDARMA  MYSTICKÝ KIPPER - akční nabídka – v měsíci listopadu a v prosinci 2015.
V závěru výkladu tarotových karet si můžete nechat pro upřesnění situace vyložit  ZDARMA  karty MYSTICKÝ KIPPER. Od ledna 2016 je výklad těchto karet zpoplatněn částkou 70,- Kč.


 
 
Vznik karet MYSTICKÝ KIPPER  je datován do doby kolem roku 1900. Pro vznik názvu  Kipper existují dvě domněnky. Podle jedné je autorkou těchto nádherných karet berlínská věštkyně Susanne Kipper. Druhá verze hovoří o tom, že tento druh karet byl znám již v době třicetileté války /1618 – 1648/.
Nepoctiví obchodníci a pokladníci uřezávali u mincí zlaté okraje  nebo nakláněli váhu tak, aby ukazovala v jejich prospěch. Těmto nepoctivcům se tehdy říkalo Kipper. Ať je již správná první nebo druhá verze výkladu těchto magických karet, je jisté, že karty Kipper používali převážně prostí lidé. V době, kdy nebyly noviny, film, rádio a televize, se sousedé a přátelé rádi navštěvovali. A protože stejně jako dnes, i tehdy se řešily každodenní problémy, významným pomocníkem byly věštecké karty.
Urban Trösch, který namaloval 36 karetních obrázků, vytvořil dílo s vysokým jasem a přesností v detailu. Karty jsou nabity pozitivní energií a dokáží zmírnit i nepříjemné a smutné zprávy.
 

 
Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy

B1.gif
Šlágr5.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one