České květiny - online České květiny - online České květiny - online

Některé nabízené služby

Integra - test účinnosti

Přípravky neutralizují volné radikály dříve, než stačí poškodit zdravé buňky pokožky. Trojrozměrný lifting  je založen na třech faktorech: protivráskovém, zpevňujícím, regeneračním.

 

 

Mikromasáž očního okolí

přináší úlevu unaveným očím

šetrně pečuje o váš zrak

snižuje nitrooční tlak

zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima

zlepšuje průchodnost dutin

hluboce relaxuje

 

 

Přípravky Thuya používám při:

kosmetickém ošetření rukou

trvalé na řasy

barvení obočí a řas

 

 

Ošetření RT 4 s retinolem

ošetření je doporučeno pro všechny typy pleti i pro všechny věkové kategorie. Přípravky obsahují vitamíny A /retinol/, B,C, E, F. jsou vhodné i pro mužskou pokožku. Jedná se o vyrovnávací ošetření pro stresovanou pleť. U mladých lidí je to perfektní volba k doléčení pleti, která se potýká s akné a zacelujícími se jizvami.

 

 

Biologický budík Q10

Použité přípravky probudí biologickou aktivitu buněk. Ošetření je ideální před letním obdobím, protože sjednocuje pigmentaci.

Doporučeno pro:

suchou a podrážděnou pleť

výživu a regeneraci pokožky

 

 

Izraelská kosmetika

Dermokosmetika je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

 

 

Temptutetování

Jedná se o obrázky, které se malují přímo na tělo, aniž by se narušila integrita kůže.

Tetováž  vydrží na  tetovaném místě 5 -7 dnů..

 

 

ASIA  NEW  SKIN

Jedná se o exkluzivní protivráskové ošetření, které je určeno zejména těm klientkám, které chtějí oddálit plastiku obličeje. Reliéf pokožky se vyhladí, výsledky jsou znatelné pocitově i vizuálně.

 

 

Iontový lifting - provádí se v jakoukoliv ročnídobu

Doporučeno pro:

zákaznice od 35 let

všechny typy pleti, kdy je třeba zpevnit a obnovit pokožku, přirozenou cestou jí navrátit původní tvar

 

 

Španělská masáž

 přináší kromě blahodárného vlivu na pokožku a svaly i psychickou relaxaci a příjemné uvolnění.

Rychle a efektivně zbavuje stresu, únavy a vyčerpání,  a to  rázu fyzického i psychického. Poskytuje pocit radosti, dobré nálady, pocit vnitřní harmonie a pohodlí

 

 

Timemasage

Obličejové ošetření spojené se speciální masážní technikou viditelně zmírňuje vrásky a výrazové linie, pomáhá řešit problémy i v oblasti očního okolí.

 

 

Gernétic

GERnétic je přírodní kosmetika, která používá výtažky ze 187 rostlin.

Přípravky GERnétic přinášejí základní kompenzaci výživných látek buňkám pokožky (vyživují buňky, upravují a zlepšují jejich funkce, dalo by se říci, že nutí buňky chovat se jako buňky mladší), doplňují nedostatky ve výživě a zamezují obnovení problému. Předpokladem optimálních výsledků je sladění působení přípravků GERnétic se správnou výživou.

 

 

Strategist Refine

Avantgardní ošetření, které účinně působí proti stárnutí a nabíjí pleť novou energií. Při dodržení pokynů se může provádět v každém ročním období.

Tato propracovaná řada přípravků je určena pro zákaznice s rozšířenými póry a pigmentovými skvrnami.

 

 

Aromaterapie

je jedna z cest k navození harmonie těla i ducha, k načerpání pozitivní  energie, k odstranění psychické zátěže a k opětovnému nalezení duševní pohody a radosti ze života.

 

 

Profesionální líčení

Nabídka líčení pro každou příležitost a každou věkovou kategorii.

 

 

REIKI - 1. stupeň

Při kosmetických masážích je do těla zákazníků pouhým dotekem předávána univerzální vesmírná energie.  Dochází k nárůstu vitality, zmírnění bolesti, sníží se spotřeba léků.

 

 

Chemický peeling

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. 

 

 

Mesoderma Q System

Zcela nové netradiční ošetření pleti pomocí otočného válečku pro výraznou aktivaci kolagenu. Váleček je vybaven 192 jemnými mikrojehličkami, které šetrně pronikají do vrchní  vrstvy pokožky a připraví cestu aktivním látkám, které se pak mikrokanálky  výborně vstřebávají.  Zlepšení celkového stavu pokožky je asi 70-80% oproti  původnímu stavu.

Ošetření neodstraňuje ani neničí epidermis. Nemá žádné vedlejší účinky. Stimuluje regenerační a rozmnožovací schopnost buněk. Nijak neomezuje aktivity ošetřované osoby. Může se provádět v každém ročním období.

 

 

LLC

Chcete-li zlepšit svůj vzhled, vyzvedněte si v mém salonu objednávku pro lékařské vyšetření. Na základě mého doporučení máte konzultaci v LLC v Ostravě zdarma. 

OBJEDNEJTE SI PRO LEPŠÍ POSTAVU
OBJEDNEJTE SI PRO LEPŠÍ POSTAVU

OBJEDNÁVEJTE ZDEOBJEDNÁVEJTE ZDE
Benu.JPG
facebook_timeline_firma_neruste_pobyt.jpg
rnc-logo-color.jpg
Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy
120x240-dovolena-a2.jpg

Tipy na dovolenou

zde

nebo

zde

B1.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one