České květiny - online České květiny - online České květiny - online

Osho Zen Tarot

Osho Zen Tarot
 
 
Osho, duchovní učitel, se narodil 11. prosince 1931 v Indii. Hodně cestoval a ve svých projevech otevřeně kritizoval tradiční náboženství. Jeho veřejná vystoupení sice na jedné straně lákala posluchače ze západu, na straně druhé se Osho dostal do sporu s indickou vládou a na počátku 80. let 20. století se i se svými příznivci odstěhoval do USA. Po pár letech se ale vrací opět do Indie, kde v lednu 1990 umírá.
Jeho učení se šířilo pouze ústním podáním, Osho své projevy nepsal. V psané podobě Oshovo mluvené slovo zachytili jen jeho žáci.
Oshovo učení se soustřeďuje jen na přítomnost – minulost už je za námi a budoucnost ještě nenastala.
 
Zen je vlastně meditace, která je zaměřena na všestrannou disciplinovanost jedince. Texty nejsou důležité, nalezení pravdy probíhá vsedě právě formou meditace. Velká důležitost se přikládá správnému držení těla a správnému dýchání.
 
Karty Osho Zen Tarot pracují pouze s přítomným okamžikem. Učí nás, abychom příčiny neúspěchu hledali především v sobě. Zároveň nás ale vybízejí, abychom se na svoje problémy podívali z jiného úhlu, důvěřovali vlastní intuici i sobě samému. Je nutné se rozloučit s tím, co nás z minulosti pronásleduje, co nám odebírá energii. Je třeba hlavně se nebát nových příležitostí.
 
V balíčku najdeme 79 karet a hodně z nich je špatných, protože těžký je často i náš život. Uvedu příklad: z touhy, abychom se sami ochránili, stavíme kolem sebe zeď. Tato zdánlivá ochrana je ve skutečnosti naším vězením. Takže špatná karta nás v tomto případě upozornila, že zatvrzelostí a zlobou ničeho nedosáhneme. Další karty nám pak napoví, jak se z bludného kruhu – vězení – dostat ven.
 
Podle situace, kterou je třeba aktuálně řešit, mám v nabídce, jako doplnění Tarotu, tyto základní druhy výkladů, každý je za příplatek 50,- Kč za jednu otázku:
a/ Diamant /rozbor a pochopení současné situace/
b/ Vztah /partner, dítě, kamarád, kolegové v práci, zaměstnanci apod./
c/ Čakry /zamyšlení se nad svým zdravotním stavem/
d/ Klíč /hloubkový rozbor osobnosti/


 
OBJEDNEJTE SI PRO LEPŠÍ POSTAVU
OBJEDNEJTE SI PRO LEPŠÍ POSTAVU

OBJEDNÁVEJTE ZDEOBJEDNÁVEJTE ZDE
Benu.JPG
facebook_timeline_firma_neruste_pobyt.jpg
rnc-logo-color.jpg
Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy
120x240-dovolena-a2.jpg

Tipy na dovolenou

zde

nebo

zde

B1.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one