České květiny - online České květiny - online České květiny - online
Immanuel Kant, německý filozof, kdysi napsal:
„Čím více máme lásky, tím lehčeji projdeme světem.“

Každý z nás touží po lásce a ve fungujícím partnerském vztahu hledá klid, porozumění, vnitřní harmonii. Ale jak vůbec najít někoho, na koho se mohu spolehnout, kdo mi bude v životě oporou, dokáže se vyrovnat s nesnázemi, které se nikomu nevyhnou?
Významným pomocníkem, jak najít toho pravého, jsou i kouzla. Než ale začnete kouzlit, popřemýšlejte o tom, co nebo koho chcete získat. Zejména opatrní musíme být, když k sobě chceme připoutat člověka, kterého pořádně neznáme. Může se stát, že dostaneme to, o co jsme usilovali, ale žádné štěstí nám naše snaha nepřinese. Nikdy si magickou cestou nepřitahujte člověka, který vás předtím odmítl nebo má jiný citový vztah. Nechtějte pomáhat jiným bez jejich souhlasu, nikoho ve svých myšlenkách nezraňujte ani mu neubližujte.

Jak postupovat, aby kouzlení bylo úspěšné:
1. Jasně si definujte svůj cíl, zformulujte si ho třeba písemně.
2. Najděte si čas, kdy budete v klidu a sami, kdy vaše mysl bude naladěna pozitivně.
3. Čarování směřujte nejlépe na období, kdy bude Měsíc dorůstat. Protože Měsíc ovládá stříbro, zapalte si stříbrnou svíčku a vhoďte do čisté vody kousek opravdového stříbra.
4. Vyčistěte – vykuřte svůj domov pomocí některé z následujících bylinek:
a) levandule /pomáhá přivábit romantickou lásku/
b) jalovce /vzbuzuje vášnivou lásku/
c) rozmarýny /přitahuje lásku/
d) šalvěje neboli babského ucha /otevřou se vám energetická centra a celkově se posílí vaše psychika/

Čarovným nástrojem mohou být různé předměty, např.:
- Březová kůra. Tu ale nesmíte strhávat ze stromu, protože tímto úkonem byste strom poškodili a negativní energie by se obrátila proti vám. Kousek březové kůry seberte ze země, doma si ho podle výše uvedeného návodu očarujte a kůru noste v kapse nebo v kabelce. Na březovou kůru můžeme napsat i svá přání. Potřebujete-li se zbavit některé negativní vlastnosti, opět si ji napište na březovou kůru, a tu pak vhoďte do ohně.
- Zpěv vlastní písně o lásce. Vytvořte vlastní píseň, v níž vyjádříte své city k milovanému člověku. Nevadí, že se slova nebudou rýmovat. Text by měl obsahovat vše, co vás napadne, ovšem obsah by měl být pouze pozitivní a psán v přítomném čase. Přidejte i vlastní melodii a při zapálené svíčce si několikrát denně zpívejte.

- Mletý zázvor. Upečte cukroví, do něhož přidejte mletý zázvor. Zázvorový prášek před přidáním do těsta promněte v prstech a myslete přitom na svého milého. Při společném mlsání určitě svedete i váhavého milence.

- Šeřík. Vyzdobte si jím svůj byt, pokoj. Šeřík má výraznou pozitivní sílu a vyhání vše negativní.

- Ananas. Lékem na osamělost jsou i kouzla s ananasem. Zřeďte ananasovou šťávu s čistou vodou, tekutinou postříkejte okolí svého domu, a to ve směru hodinových ručiček. Ananasem pohostěte návštěvu, ananas přineste jako pozornost hostiteli. Také talisman ve tvaru ananasu a nabitý vaší pozitivní energií Vám zajistí nová přátelství.

Na závěr ještě přijměte následující radu. S kouzly zacházejte opatrně, nechtějte nikomu ubližovat a příliš o svém čarování nemluvte. Pozor dávejte i na volbu slov, abyste si neodčerpali z těla pozitivní energii a nedovolili, aby ve vašich myšlenkách převážily negativní emoce.
Čarujte, přivolejte si do svého života lásku. Mějte na paměti, že kouzlo, které jste získali z jakéhokoliv zdroje, nemůžete považovat za striktní předpis, nýbrž pouze za radu, kterou si podle vlastních potřeb kdykoliv obměníte.


S úctou a láskou
Vaše kartářka
OBJEDNEJTE SI PRO LEPŠÍ POSTAVU
OBJEDNEJTE SI PRO LEPŠÍ POSTAVU

OBJEDNÁVEJTE ZDEOBJEDNÁVEJTE ZDE
Benu.JPG
facebook_timeline_firma_neruste_pobyt.jpg
rnc-logo-color.jpg
Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy
120x240-dovolena-a2.jpg

Tipy na dovolenou

zde

nebo

zde

B1.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one