Krasa.cz Prozdravi.cz  NakupniCentrum.cz
České květiny - online České květiny - online České květiny - online

Zahraniční kosmetika

Zahraniční kosmetika

 

Primavera Andorrana – španělská kosmetika:

Na našem trhu ji najdete od roku 1992 a jejím majitelem je pan Felix Alcaide Perez. Výrobky mají exkluzivní charakter, permanentně se inovují  a kosmetičky jsou pro práci s nimi neustále proškolovány.

 

GERnétic – francouzská kosmetika

GERnétic je značka francouzské kosmetiky pro nejnáročnější ženy a muže. Získat výrobky této značky či nechat se ošetřit špičkovými přípravky  můžete pouze u  kosmetiček, které byly pro práci s touto kosmetikou vyškoleny.

Laboratoře a sídlo firmy – Chateau d´Ensoulés se nacházejí v ekologicky čistém prostředí uprostřed vinic a luk u vesničky Béraut v jihozápadní Francii. Majitelem firmy je lékař a biolog doktor Albert Laporte, který se výzkumům v oblasti biologie, vitaminologie a buněčné terapie věnuje více než 40 let. Dlouhodobě pracoval  na pařížských klinikách, kde ověřoval působení svých produktů a správnost svých teorií. GERnétic člověka pojímá komplexně a snaží se vždy odstranit příčinu problémů - ne jen jejich následek. Aktivní látky, které jsou v přípravcích obsaženy, nepůsobí pouze na pokožku, ale harmonizují a vitalizují celý organizmus, zlepšují činnost vnitřních orgánů.

 

 

 Christina - izraelská kosmetika

Společnost již od roku 1982 vyvíjí, připravuje a vyrábí produkty určené pro náročné klienty. Široká škála výrobků profesionální léčebné kosmetiky se pyšní více než 200 položkami. Počínaje přípravky pro domácí péči a konče dermatologickými peelingy, které působí hluboko do pleti a lze je použít jen pod dohledem zkušené kosmetičky v salonu. Zcela jistě se Vám také zalíbí čisticí gely, mléka, tonika a pleťové vody, které efektivně očistí pokožku bez jakéhokoliv vedlejšího účinku. Něco kolem 30 druhů pleťových masek  pomůže dosáhnout naprosto unikátních výsledků při řešení řady estetických problémů, jako jsou například hluboké čištění, hydratace, zesvětlení, výživa a omlazení pokožky. Budete -li používat některé ze zesvětlujících sérií, nejenže efektivně zesvětlíte a odstraníte pigmentové skvrny, ale zároveň tím předejdete vzniku skvrn nových.  Nabízené krémy zajistí zákazníkům naprosto úžasný pocit zdraví a svěžesti. Gely a séra s velkým obsahem vitamínů, kyseliny hyaluronové, extraktů řas a rostlin omladí  pleť a promění ji na zázračně čistou, světlou a zářící. Nejdůležitějším bodem v celé kosmetické produkci jsou však naturální i chemické peelingy. Budete -li používat tyto přípravky, můžete se zcela jistě spolehnout, že dosáhnete velmi překvapujících a patrných výsledků při léčbě akné, zesvětlení hyperpigmentace, omlazení pokožky a předcházení jejímu stárnutí. Proces výroby všech přípravků v sobě kombinuje velmi moderní technologickou základnu, nejnovější vědecké studie za použití pouze ekologicky čistých a nezávadných surovin. Každá aktivní ingredience je do receptury začleněna přísně vědecky podloženými dávkami a veškeré preparáty procházejí důkladnou kontrolou a mnohými testy v Izraeli, Německu, Francii, Americe, Brazílii, na Ukrajině, v Lotyšsku, Rusku, Kazachstánu, Litvě, Bělorusku a mnoha jiných zemích. To vše zaručuje nejvyšší možnou kvalitu a efektivitu této izraelské  produkce.

Značka CHRISTINA dnes patří mezi přední kosmetické firmy v průmyslu krásy

 

 

 

Pobytové a poznávací zájezdyVšechny zájezdy

B1.gif
Šlágr5.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one